Єгипетські готелі знижують ціни через кризу та грип

Єгипетські туроператори зазнають великих збитків від зниження кількості туристів та починають їх заохочувати знижками.

Єгипетські готелі та туристичні компанії продовжують знижувати ціни на свої послуги. Вони прагнуть залучити більше іноземних туристів, потік яких зменшився через економічну кризу та поширення "свинячого грипу".

За інформацією місцевої преси, в єгипетських курортах на Червоному морі, перш за все Шарм-ель-Шейху і Хургаді, ціни на готельні номери впали на 15-20% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

"Доходи туристичного сектора продовжують знижуватися внаслідок поширення вірусу A/H1N1 (на 8,5%), а також через фінансову кризу, яка примусила багатьох туристів переглянути свої плани на цей рік", - вважає колишній генеральний секретар туристичної палати Єгипту Махмуд Салем.

За його словами, зниження цін на готельні номери пояснюється жорсткою боротьбою за клієнтів на єгипетському ринку.

Раніше міністр туризму Єгипту Зухейр Гарана повідомив, що в першій половині 2009 року потік іноземних туристів до Єгипту знизився на 8,7%, що призвело до зниження доходів туристичного сектора майже на 10%.

У 2008 році Єгипет відвідали близько 13 мільйонів іноземних туристів. Дохід від туристичної діяльності перевищив 10 мільярдів доларів.

Цього року в Єгипті було зафіксовано 112 випадків зараження людини на вірус A/H1N1. При цьому медикам вдалося вилікувати 93 хворих, 19 людей досі залишаються в лікарнях. Практично всі хворі прибули до Єгипту з Європи і США, тому в аеропортах країни різко посилені заходи контролю за пасажирами.

У разі підозри на зараження небезпечним вірусом, іноземців, які приїхали до країни, негайно направляють до лікарень.

Читайте також:

Замість Туреччини і Єгипту українці все частіше обирають Крим

В Криму секс можна купити за стакан соку та прогулянку на яхті

У Єгипті акула з'їла аквалангіста

Діти кризи: українські школярі проводять канікули на асфальті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: