Єгипетські військові пригрозили забороною акцій протесту

Єгипетські військові мають намір заборонити вуличні акції протесту. Стосовно "осіб, що продовжують сіяти хаос і безлад, будуть прийматися найжорсткіші заходи".

Верховна рада сил Єгипту має намір накласти заборону на проведення в країні акцій протесту.

За словами військових інформаторів, розпорядження про це буде видано пізніше в понеділок, 14 лютого.

Як очікується, вже у понеділок лідерам профспілок та інших робочих об'єднань заборонять закликати людей до демонстрацій і всім єгиптянам запропонують повертатися на роботу. Одночасно військові мають намір оголосити про те, що стосовно "осіб, що продовжують сіяти хаос і безлад, будуть прийматися найжорсткіші заходи".

Військове командування також збирається випустити окреме застереження для тих, хто створює в країні "хаос і безлад". Тим не менш військові підкреслюють, що як і раніше поважають право громадян на протести.

Але незважаючи на всі ці дії військових, кілька тисяч демонстрантів, як і раніше залишаються на площі. Вони вимагають звільнення всіх політв'язнів, скасування закону про надзвичайний стан, припинення роботи військових судів, справедливих президентських виборів і передачі влади від Вищої ради збройних сил в руки цивільних політиків. Протестуючі обіцяють залишатися на площі доти, поки всі ці вимоги не будуть виконані.

"Метою революції було не тільки і не стільки повалення Мубарака. Режим повністю прогнив, і ми не підемо, поки не побачимо реальних реформ і реальних справ. Нехай мене поховають на Тахрір! Я тут заради майбутнього своїх дітей", - сказав демонстрант, який представився Ахмедом . Опозиція вже закликала людей у п'ятницю вийти на вулиці для проведення "Маршу перемоги" і обіцяє, що в цій дії візьмуть участь мільйони.

Напередодні Верховна рада збройних сил Єгипту, яка прийшла до влади в країні після повалення президента Хосні Мубарака, оголосила про розпуск парламенту і призупинення дії конституції. Військові також встановили термін у шість місяців для підготовки до виборів і створили комісію для розробки нового основного закону країни. Протягом цього часу глава ради, міністр оборони Хусейн Тантауі буде представляти Єгипет як у внутрішніх справах, так і на міжнародній арені.

Більше інформації про заворушення в Єгипті читайте тут.

Читайте також:

Екс-президент Єгипту Мубарак впав у кому

Армія Єгипту взялася за повалення наметового містечка в центрі Каїру

Уряд Мубарака залишиться при владі до виборів

ВідеоЄгипетські військові пригрозили забороною акцій протесту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: