Єгипетського екс-депутата засуджено до страти за вбивство співачки

Виконавцем вбивства став колишній єгипетський офіцер безпеки, який останнім часом працював у компанії олігарха. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Сюзан Тамім ліванська співачка
Суд Каїра засудив єгипетського бізнесмена до страти за вбивство відомої ліванської співачки Сюзан Тамім
Суд Каїра засудив єгипетського бізнесмена і колишнього депутата від правлячої партії Хішама Талаата Мустафу до страти за вбивство відомої ліванської співачки Сюзан Тамім.

До вищої міри покарання також засуджено і колишнього начальника служби безпеки бізнесмена, який, за даними слідства, був безпосереднім виконавцем злочину.

Згідно з єгипетськими законами, вирок буде передано на затвердження верховному муфтію країни. Остаточне судове засідання, на якому має бути підтверджено вирок, заплановано на 25 червня. Адвокати Мустафи вже заявили, що мають намір оскаржити його в апеляційному суді найближчим часом.

Ліванську співачку Сюзан Тамім було знайдено вбитою в своїй квартирі в Дубаї, в ОАЕ. Артистка мала численні ножові поранення.

За даними слідства, виконавцем вбивства став колишній єгипетський офіцер безпеки, який останнім часом працював у компанії Мустафи. Глава компанії доручив йому усунути співачку за 2 мільйони доларів. В якості доказів цих звинувачень слідчі представили запис телефонних переговорів ймовірних замовника і виконавця вбивства.

Спочатку планувалося, що співачка буде убита в Лондоні, де вона проживала останнім часом. Вбивця збирався збити її на автомобілі або скинути з балкона готелю. Однак співачка, запідозрила, що на неї готується замах, і постійно перебувала в супроводі знайомих і охорони, що зірвало плани зловмисників.

У підсумку кілер вчинив злочин в Дубаї, куди відправилася співачка. Відеокамера спостереження зафіксувала, як він входив і виходив з під'їзду будинку жертви в день вбивства. За даними слідства, мотивом убивства могли стати ревнощі єгипетського бізнесмена до ліванської артистки, з якою його у свій час пов'язували близькі стосунки.

Хішам Талаат Мустафа - один з найбагатших людей Єгипту, очолював найбільшу будівельно-інвестиційну компанію. Щоб уникнути її руйнування, радуа директорів компанії очолив рідний брат бізнесмена.

Нагадаємо, 19 травня єгипетський суд засудив до страти відразу 24 людини за звинуваченням у вбивстві.

Читайте також:

У Єгипті засудили до страти відразу 24 людей

В Парижі помер 12-річний онук президента Єгипту

В Єгипті стався потужний вибух на військовій базі

Тисячі єгиптян відмовилися від паломництва через грип

ВідеоОлігарха стратять за вбивство співачки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: