Єлизавета II розповіла в ООН секрет успішного лідерства

Британська королева закликала світових політиків і дипломатів проявити свої кращі лідерські здібності на благо людства.

Королева Великобританії Єлизавета II у вівторок, 6 липня, прибула в нью-йоркську штаб-квартиру ООН і вперше більш ніж за півстоліття виступила з промовою про міжнародне становище.

Британська королева закликала світових політиків і дипломатів проявити свої кращі лідерські здібності на благо людства.

Єлизавета II, яка знаходиться на престолі 58 років і є одним з найбільш шанованих світових лідерів, вже виступала в нью-йоркській штаб-квартирі ООН в 1957 році. На цей раз вона звернулася до представників 192 країн-членів Організації як глава британського Співдружності і 16 держав світу.

"Я дуже захоплююся за тих, у кого є талант лідера, особливо в державній службі і дипломатичному житті ... Мабуть, завжди найскладнішою частиною лідерства було підтримання миру", - сказала 84-річна королева.

Єлизавета II, яка не робить політичних заяв, але активно стежить за змінами в сучасному світі, поділилася з присутніми в залі Генасамблеї власними спостереженнями, яких набула з численних поїздок і зустрічей в різних куточках земної кулі.

"Мені невідома універсальна формула успіху, але з роками я помітила, що деякі атрибути лідерства універсальні і часом полягають у пошуку шляхів наснаги людей на об'єднання своїх зусиль, талантів, знань, ентузіазму та натхнення для спільної роботи", - розповіла королева.

У своїй промові вона жодного разу не згадала назви інших країн, крім однієї - карибської острівної держави Тринідад і Тобаго, де в 2009 році проходив саміт Співдружності.

"У листопаді минулого року, коли я відкривала зустріч глав урядів Співдружності в Тринідад і Тобаго, я сказала делегатам, що у Співдружності є можливість бути лідером. Сьогодні я повторюю це ж вам", - сказала королева, звертаючись до представників країн ООН.

Британська королева висловила сподівання, що, хоч через 53 роки люди будуть дивитися на сучане покоління як на "старомодне", бажання сучасного покоління вести людей вперед і прихильність правим справам "витримають перевірку часом".

"За моє життя ООН пройшла шлях від високої планки очікувань до реальної сили, що працює на загальне благо. Це саме по собі - знакове досягнення. Але ми зібралися тут не вдаватися до спогадів. У світі завтрашнього дня ми повинні працювати всі разом і так само ретельно, як і завжди, якщо ми дійсно хочемо бути Об'єднаними Націями", - резюмувала  Єлизавета II.

Зазначимо, також під час візиту до США, британська королева відкриє спеціально створений в парку Хановер-сквер на Нижньому Манхеттені меморіальний садок на честь 67 британців, якы загинули під час терактів 11 вересня. Під час церемонії Єлизавета зустрінеться з родичами жертв трагедії.

Читайте також:

Королева Великобританії звернулася до парламенту з тронною промовою

Уряд Великобританії очолив Девід Кемерон

Родичі полонених українських моряків звернулися до королеви Єлизавети II

ВідеоЄлизавета II розповіла в ООН секрет успішного лідерства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: