Єлизавета ІІ засумувала через смерть свого карликового собачки

Єлизавета ІІ засумувала через смерть свого карликового собачки

Дата публікації
Перегляди
3731
Єлизавета ІІ засумувала через смерть свого карликового собачки

thesun.co.uk

Віспера вона доглядала після того, як з життя пішов його попередній господар.

Королева Великої Британії Єлизавета ІІ зі смутком переживає смерть песика Віспера, який супроводжував її в Букінгемському палаці в останні роки. Собаку породи вельш-коргі монарша особа отримала в 2016 році.

Як повідомляє dailymail.co.uk, тоді помер її власник Білл Фенвік – колишній охоронець Сандрінґемського палацу. Це приватна садиба Віндзорської династії, розташована у графстві Норфолк. Дружина Фенвіка Ненсі була доглядальницею собак королеви, коли Єлизавета виїздила у справах, тож догляд за Віспером став жестом вдячності її величності цій родині.

marieclaire.co.uk

Віспер (дослівно з англійської – шепіт) мав вік 12 років і був улюбленцем королеви, відколи помер інший її карликовий песик цієї ж породи – Віллоу. Джерело ЗМІ в оточенні Єлизавети говорить про її глибокий смуток, бо Віспер мав дуже приязний норов і практично не відходив від королеви, супроводжуючи її з кімнати до кімнати Букінгемського палацу.

Повідомляється, що в останні тижні Віспер хворів, через що залишився в замку Віндзор у Балморалі, де перебувала тоді коли королева, після її від’їзду. Ветеринари намагалися допомогти песику, однак кілька днів тому він помер. Причина смерті та хвороба Віспера не відомі, але ЗМІ припускають, що це може бути пов’язано з онкологією.

marieclaire.co.uk

Королева Великої Британії вперше завела вельш-коргі в 1944 році, коли їй на 18-річчя подарували маленьку Сьюзен. Відтоді мініатюрні песики завжди супроводжували її аж до цього року. Всі наступні її песики походили від Сьюзен, єдиним винятком став Віспер. Єлизавета ІІ може вважатися експертом цієї породи, але п’ять років тому вона вирішили припинити їх розведення через побоювання, що після неї за песиками не буде кому належним чином доглядати. Віспера вона взяла до себе насамперед тому, що собачка була вже зрілого віку, а не цуценям. Журналісти припускають, що це останній вельш-коргі для її величності.

Колишній шеф-кухар Єлизавети ІІ розповів про кулінарні смаки королеви

Колишній шеф-кухар Єлизавети ІІ розповів про кулінарні смаки королеви