Єлизавета ІІ згадала Україну в урочистій промові перед Парламентом

Вирішення кризи на Донбасі буде серед пріоритетів діяльності англійського уряду.

Українське питання підняте у британському Парламенті. Єлизавета ІІ пообіцяла, що її уряд і надалі допомагатиме Україні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Таку заяву королева Великої Британії зробила, виступаючи з промовою на відкритті нової сесії британського Парламенту. Єлизавета ІІ окреслила пріоритети для свого уряду, серед яких, зокрема, і розв'язання конфлікту в Україні.

"Мій уряд продовжить відігравати ключову роль у вирішенні світових справ. Боротися з кліматичними змінами, займатися питаннями міжнародної безпеки, економічними та гуманітарними викликами. Працюватиме над вирішенням конфлікту в Україні", - заявила королева.

Абсолютну підтримку територіальної цілісності нашої держави висловили в Посольстві Британії в Україні. Там наголосили, що допомагатимуть у реформуванні української армії та підтримуватимуть реформи для розбудови України.

Як уже повідомлялося, 18 травня відбулася щорічна церемонія відкриття парламенту. Вона відзначає початок сесії парламенту. Церемонія проходить у Палаті лордів у Вестмінстерському палаці.

ВідеоКоролева Єлизавета Друга пообіцяла підтримувати Україну й надалі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: