Єлизаветі ІІ у Ірландії подарували сперму елітного жеребця

Під час відвідин Ірландського національного центру конярства королеві, та супроводжуючому її чоловіку, принцові Філіпу продемонстрували найдобірніших жеребців.

Королева Великобританії Єлизавета ІІ, яка здійснює перший монарший візит до Ірландії після здобуття країною незалежності 90 років тому, отримала у подарунок сперму елітного жеребця.

Як повідомляється, під час відвідин Ірландського національного центру конярства королеві, яка відома своїм захопленням конярством, та супроводжуючому її чоловіку, принцові Філіпу продемонстрували найдобірніших жеребців.

Власниця одного із них -  Боба, який уже став батьком багатьох чемпіонів, виявила приватну ініціативу. Вона запропонувала, щоб одна із породистих кобил королівської стайні була  безкоштовно запліднена елітною спермою Боба, вартість якої, до речі, складає майже 8 з половиною тисяч доларів.

Чи скористається пропозицією королева, наразі невідомо.

Нагадаємо, перший візит британського монарха до Ірландії після здобуття нею фактичної незалежності в 1921 році повинен стати символом примирення між двома країнами, відносини яких у минулому були складними.

У той же час візит британської королеви викликав в частини ірландського суспільства невдоволення. Зокрема, поліція розігнала кілька демонстрацій проти візиту королеви.

Незадовго до прибуття Єлизавети до Ірландії було попереджено теракт – у передмістях Дубліна поліція знайшла і знешкодила вибуховий пристрій.

Читайте також:

Королева Єлизавета II прибула до Ірландії з історичним візитом

Єлизавета II побила рекорд Георга III Божевільного

Єлизавета II відзначає 85-річчя

ВідеоЕлітна сперма в подарунок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: