Ємен припинить видавати в'їзні візи в аеропортах

Єменська влада має намір очистити країну від терористичних груп, які базуються в основному в укріплених гірських районах на схід від столиці.

Ємен оголосив про припинення видачі в'їзних віз в міжнародних аеропортах країни. Це зроблено, щоб запобігти проникненню на територію Ємену бойовиків "Аль-Каїди".

Єменська влада має намір очистити країну від терористичних груп, які базуються в основному в укріплених гірських районах на схід від столиці. В одному з таборів на території Ємену проходив підготовку нігерієць Умар Фарук Абдулмуталлаб, який намагався підірвати американський літак у грудні 2009 року.

Відтепер отримати візу в Ємен можна буде тільки в посольствах країни, після проходження спеціальної перевірки. Співробітники посольств будуть окремо консультуватися з силовими відомствами для уточнення інформації про тих, хто в'їжджає. До цього моменту заборона на отримання візи в аеропортах діяла лише для невеликої кількості національностей.

Раніше американська влада опублікували попередження, в якому йдеться про те, що осередок "Аль-Каїди" на Аравійському півострові тренує для здійснення терактів кілька десятків громадян США, звернених в іслам.

За останні кілька тижнів Ємен провів кілька масштабних операцій проти "Аль-Каїди". У результаті цих дій кілька десятків бойовиків були знищені і взяті в полон. У їх числі голова місцевої терористичного осередку Абдулла аль-Мехдар, а також віце-емір "Аль-Каїди" на Аравійському півострові Саїд Аль-Шехрі.

Читайте також:

Нідерландські слідчі не знайшли спільників у нігерійського терориста

Британське та іспанське посольства в Ємені закрилися слідом за американським

29 бойовиків "Аль-Каїди" готували напад на британське посольство

Літак Амстердам-Детройт намагалися підірвати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: