Єменська опозиція пообіцяла випустити президента з країни, якщо він піде

Опозиція Ємену заявила: якщо Алі Абдалла Салех піде у відставку, то хай робить потім, що хоче.

Єменська опозиція не проти виїзду президента Алі Абдалли Салеха з країни за умови, що він повністю відмовиться від влади, а не передасть управління своєму заступнику.

"Ми хочемо, щоб він пішов у відставку, а не передав владу віце-президентові, і після цього нехай він робить, що хоче. Якщо він захоче залишити Ємен і жити в іншій країні - то це його справа", - заявив представник опозиції після зустрічі в Ер-Ріяді з главами зовнішньополітичних відомств РСАДПЗ.

Нагадаємо, антиурядові виступи з вимогою відставки президента Алі Абдалли Салеха, який править країною з 1978 року, тривають в Ємені з початку лютого.

18 березня глава держави оголосив про введення режиму НС, а також заявив, що не буде обиратися на наступних виборах. 11 квітня Салех погодився на пропозицію Ради співробітництва арабських держав Перської затоки (РСАДПЗ) щодо розв'язання політичної кризи в країні, що передбачає передачу влади опозиції.

Однак противники режиму відкинули план сусідніх країн, назвавши причиною відмови передбачуване надання Салеху імунітету від можливого судового переслідування.

Читайте також:

У Ємені військові почали розстрілювати демонстрантів

Президент Ємену погодився мирно піти у відставку

Президент Ємену розпустив уряд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: