Єменські спецслужби відпустили підозрювану у спробі трьох терактів

Студентка була єдиною затриманою у гучній справі про спробу вчинення серії терактів проти єврейських об'єктів в США і Великобританії.

Єменський суд звільнив з-під арешту студентку медичного факультету, яка була заарештована днем раніше за підозрою в тому, що відправила посилки з вибуховими пристроями поштою на адресу чиказьких синагог.

Родичі жінки повідомили, що її звільнили з-під варти з рядом обмежень. Ймовірно, проти студентки не будуть висунуті звинувачення: на думку служб безпеки, вона стала жертвою так званої крадіжки особистих даних.

Таким чином, у єменських спецслужб знову немає підозрюваних, оскільки посилки поштою відправляла інша жінка, яка повідомила номер телефону та ім'я вищеназваної студентки.

Нагадаємо, що арешт був проведений на підставі номера телефону, який відправник "замінованих посилок" залишила перевізнику в якості свого контактного телефону.

Агент компанії-перевізника, запрошений на очну ставку з підозрюваною, не впізнав її, заявивши, що з ним розмовляла інша жінка. Влада дійшла висновку, що особисті дані студентки були використані зловмисниками, які знали її повне ім'я, особисту адресу і номер телефону.

Десятки студентів університету Санаа, де навчається затримана, влаштували сидячий страйк протесту біля кампусу, закликаючи звільнити дівчину з-під варти. Відзначимо, що студентка була єдиною затриманою у гучній справі про спробу вчинення серії терактів проти єврейських об'єктів в США і Великобританії.

Раніше було оголошено ім'я ключового підозрюваного в організації цієї терористичної акції: це один з лідерів "Аль-Каїди" Аравійського півострова "Ібрагім Хасан аль-Асир, відомий" інженер-підривник ", ветеран саудівських збройних сил.

На думку американських експертів, саме Ібрагім Хасан аль-Асир, який проживає в Ємені, зібрав всі три перехоплених вибухових пристрої. Він володів достатнім ступенем майстерності та професійною підготовкою, щоб створити бомби подібного рівня.

Читайте також:

Посилку з бомбою доставили в Дубай двома пасажирськими рейсами

Через підозрілі посилки на двох літаках у США в повітря підняли винищувачі

Знадені в літаках вибухівки є почерком "Аль-Каїди"

У посилках, відправлених літаком з Ємену до США, була вибухівка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: