"Єрусалим не продається": Аббас різко відкинув мирний план Трампа щодо Палестини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Арабам не потрібна визнана США незалежна держава, якщо її столицею буде інше місто.

Глава Палестинської національної адміністрації Махмуд Аббас висловився різко проти плану президента США Дональда Трампа щодо врегулювання арабо-ізраїльського конфлікту. Пропозиції господаря Білого дому названі неприйнятними.

"Ми категорично відкидаємо цю угоду, ми говорили про це раніше, і наша позиція не змінилася", - заявив Аббас під час виступу в Рамаллі та запевнив, що план Трампа "не пройде".

Основною претензією до проєкту було названо статус Єрусалиму. "Як ми можемо прийняти палестинську державу, що не включає Єрусалим?", - риторично запитав Аббас. І додав: "Єрусалим не продається".

Аббас наголосив, що саме це місто має стати столицею Палестини, однак план Трампа передбачає перетворення міста на столицю Ізраїлю. Це араби вважають неприйнятним.

Відео Відкриття посольства США в Єрусалимі призвело до кривавих протистоянь палестинців та ізраїльтян

Увесь світ стежить за подіями в Секторі Гази. Це найкривавіші дні в історії регіону за останні чотири роки. Заворушення розпочалися у відповідь на відкриття американського посольства в Єрусалимі і погрожують перерости в повномасштабний конфлікт.

Відкриття посольства США в Єрусалимі призвело до кривавих протистоянь палестинців та ізраїльтян

Залиште свій коментар

Вибір редакції