ЄС бореться з імміграцією

Голови МЗС 27 країн-членів ЄС схвалили рішення, які приймаються щодо засобів боротьби із незаконною імміграцією.

Голови МЗС 27 країн-членів Європейського Союзу схвалили рішення, які приймаються інститутами ЄС щодо засобів  боротьби із незаконною імміграцією з країн Африки, Середземноморського регіону і сусідів по європейському континенту.

"Рада (міністрів) підтвердила необхідність розширення географічних рамок при реалізації глобального підходу до міграції", - мовиться в заяві, прийнятій міністрами в понеділок на черговій зустріч в Люксембурзі.

Минулого тижня міністри внутрішніх справ і юстиції країн ЄС схвалили механізм формування прикордонних команд швидкого реагування ЄС, головним завданням яких стане боротьба з нелегальними іммігрантами з третіх країн. 

Прикордонні команди, які підкорятимуться європейському агентству по охороні зовнішніх кордонів (сухопутних і морських) "Frontex" і чисельність яких спочатку складе близько 450 чоловік, складатимуться з національних мобільних груп фахівців. 

У зв'язку з цим єврокомісар з юстиції, свободи і безпеки Франко Фраттіні закликав країни ЄС виконати дані раніше ними Єврокомісії обіцянки щодо постачань спецтехніки, призначеної для операцій на морі, по запобіганню проникненню в ЄС нелегальних іммігрантів. Мова йде про 115 кораблів і 25 гелікоптерів. 

За словами єврокомісара, до цих пір від країн ЄС в розпорядження "Frontex" поступило лише близько 20 кораблів, два гелікоптери від Німеччини, один від Франції і один від Іспанії. 

Він повідомив, що цього літа Єврокомісія чекає значного напливу в ЄС незаконних емігрантів з Африки, які намагатимуться досягти берегів Європи морським шляхом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: