ЄС не підтримав ідею Порошенка про небіометричні паспорти для Криму та ОРДЛО

ЄС не підтримав ідею Порошенка про небіометричні паспорти для Криму та ОРДЛО

Фото: УНІАН

Ініціативу Банкової вважають такою, яка суперечить європейським стандартам.

Європейський союз відхилив пропозицію президента України Петра Порошенка про використання небіометричних паспортів жителями окупованих Криму та окремих районів Донбасу.

Про це заявив посол ЄС Х'юг Мінгареллі, передає Європейська правда.

За його словами, безвіз має запрацювати однаково для всіх без винятку категорій громадян.

"Наголошую, що безвізовий режим має працювати для усіх українців, які отримуватимуть біометричні паспорти", - сказав Мінгареллі.

Він також додав: "Я наголосив на тому, що йдеться про всіх українців, оскільки лунали пропозиції окремих посадових осіб України про те, щоби мешканці Криму та ОРДЛО не отримували паспорти, необхідні для безвізового режиму. Це суперечить підходу ЄС. Я хочу підкреслити, що право на безвізові подорожі до ЄС повинні отримати всі громадяни України, незалежно від того, де вони проживають".

Нагадаємо, у Європі немає застережень щодо безвізу для жителів Криму і Донбасу. Громадяни України з пропискою на окупованих територіях Криму і Донбасу сумніваються в тому, що для них буде безперешкодно діяти безвізовий режим із ЄС. Вони вважають, що на кордоні їх перевірятимуть прискіпливіше за інших, тож ліпше все ж оформлювати візи для надійності. 

Чи вплине безвіз на ціни відпочинку на курортах

Чи вплине безвіз на ціни відпочинку на курортах

Повʼязані теми:

Наступна публікація