ЄС не планує накладати нові санкції на Росію після спроби ГРУ "хакнути" ОЗХЗ – ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кібератаки, найімовірніше, будуть обговорені під час засідання Ради ЄС в жовтні.

Європейський союз не планує вводити нові санкції проти Росії через спробу співробітників ГРУ "хакнути" мережу Організації із заборони хімічної зброї.

Про це на своїй сторінці у Twitter повідомляє кореспондент "Радіо Свобода" у Брюсселі Рікард Йозвяк.

"Не очікується жодних нових санкцій ЄС проти Росії після атаки на ОЗХЗ, навіть якщо кібератаки будуть обговорюватися на засіданні Ради ЄС 18 жовтня. Можливо, що в майбутньому новий режим санкцій щодо кіберзлочинів буде створено, як і той, що стосується хімічної зброї, який буде ухвалено 15 жовтня", - заявив він.

Нагадаємо, 4 жовтня представники Нідерландів та Великої Британії повідомили про розкриття масштабної кібероперації офіцерів ГРУ Росії проти Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ), яку ті намагались здійснити у квітні 2018 року. Там на брифінгу вони також розповіли про діяльність російських шпигунів і в багатьох інших країнах.

ВідеоНідерланди запобігли кібератаці ГРУ на Організацію із заборони хімічної зброї

Російських шпигунів заскочили на гарячому. Нідерланди запобігли кібератаці ГРУ на Організацію із заборони хімічної зброї. Саме ця організація довела - Москва труїла мирних жителів сирійського міста Дума бойовим хлором. А екс-розвідника Скрипаля та його доньку - токсином "Новачок". Атакувати організацію четверо росіян намагалися просто біля її будівлі через внутрішню мережу. 

Нідерланди запобігли кібератаці ГРУ на Організацію із заборони хімічної зброї

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції