ЄС дозволить в'їзд туристам, які вакциновані від коронавірусу

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ЄС дозволить в'їзд туристам, які вакциновані від коронавірусу

Associated Press

Щеплення має бути проведене одним із препаратів, схвалених ВООЗ чи EMA.

Рада Європейського Союзу схвалила рекомендації Єврокомісії дозволити в'їзд до країн ЄС іноземців, які щепилися від COVID-19.

Про це повідомила пресслужба Ради ЄС.

Йдеться про рекомендацію на в'їзд іноземців, які отримали курс вакцинації, а це дві дози, за два тижні до поїздки за кордон. Щеплення має бути проведене одним із препаратів, які або схвалені Європейським агентством лікарських засобів (Pfizer-BioNTech, Moderna, AstraZeneca і Johnson&Johnson), або Всесвітньою організацією охорони здоров'я (Sinopharm).

Зазначається, що країни мають право пом'якшувати обмеження на в'їзд для туристів з країн, де кількість інфікувань протягом 14 днів не перевищує 75 на 100 тисяч населення. Крім того, можуть брати до уваги динаміку поширення COVID-19, кількість проведених тестувань.

Рада ЄС також рекомендувала введення так званого "механізму екстреного гальмування". Завдяки цьому влада самостійно може обмежити в'їзд з тієї чи іншої країни, де погіршилася ситуація з недугою. Утім, заборона на в'їзд поширюватися не повинна на громадян і резидентів країн ЄС. Водночас навіть після щеплення їх можуть зобов'язати здавати тести або відбути карантин. 

Як повідомлялося, Франція не пускатиме до себе туристів, які вакциновані російським препаратом від коронавірусу SputnikV. Відповідну заяву оприлюднило французьке Міністерство закордонних справ.Греція наразі єдина країна Європейського Союзу, яка на національному рівні визнала російський SputnikV. 

Новини світу: Франція не пускатиме до себе вакцинованих російським "Спутніком V"

Новини світу: Франція не пускатиме до себе вакцинованих російським "Спутніком V"

 

Наступна публікація