ЄС погрожує Білорусії "санкціями в усіх сферах"  за нові репресії проти опозиції

Вирок білоруському опозиціонеру викликав різку критику чинної влади представниками Євросоюзу, що загрожує Білорусії новими санкціями.

Євросоюз засудив вирок мінського суду білоруському опозиціонеру Андрію Санникову і погрозив Білорусії новими санкціями, повідомляє Deutsche Welle.

Верховний представник ЄС у закордонних справах та політиці безпеки Кетрін Ештон також висловила "глибоке занепокоєння" з приводу виголошення вироків іншим білоруським опозиціонерам і зажадала від уряду Президента Білорусії Олександра Лукашенка негайно припинити переслідування політичної опозиції.

"Події, що відбуваються, є яскравим свідченням серйозного погіршення ситуації в сфері дотримання прав людини та основних демократичних норм з часу порушення міжнародних стандартів на президентських виборах у грудні 2010 року", - підкреслила Ештон. Вона висловила занепокоєння з приводу повідомлень про тортури та інші випадки жорстокого поводження із заарештованими в Білорусі і погрозила Мінську введенням нових точкових санкцій "в усіх сферах співпраці".

Як повідомлялось, екс-кандидат у Президенти Білорусі Андрій Санников був засуджений до 5 років позбавлення волі з відбуванням покарання в колонії посиленого режиму за "організацію масових безладів" після спірних президентських виборів 19 грудня 2010 року.

Читайте також:

Європарламент оголосив війну "режиму" Лукашенка

Білоруський рубль офіційно рухнув

Лукашенко: проти Білорусі ведеться жорстока інформаційна війна

Лукашенко заборонив державним ЗМІ писати про кризу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: