ЄС поки не буде направляти миротворців у Конго

Євросоюз поки не має наміру направляти миротворців в Демократичну республіку Конго (ДРК), де протиборство між повстанськими загонами народу тутсі і урядовими військами, підтримку яким надають миротворці ООН, набуло характеру повномасштабної війни.

"Рада (Рада ЄС із зовнішніх зв'язків) уважно відстежуватиме гуманітарну ситуацію і ситуацію з безпекою на сході ДРК з тим, щоб вивчити різні можливі напрями дій залежно від обставин", - йдеться у документі, схваленому главами МЗС 27 країн-членів ЄС у понеділок в Брюсселі.

Міністри закликали всі протиборчі сторони дотримувати умови угоди про припинення вогню і підкреслили необхідність швидкого врегулювання конфлікту політичним шляхом, чому ЄС готовий надати необхідну дипломатичну підтримку.

Ситуація в Демократичній республіці Конго залишається нестабільною вже більше двох місяців. Війська бунтівного генерала Нкунді знаходяться всього в десяти кілометрах від столиці провінції Північне Ківу міста Гомі, де у понеділок була введена комендантська година.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: