ЄС створить базу

В ЄС створять єдину базу даних тих, хто хоче отримати шенгенську візу. Дане рішення було затверждено міністрами внутрішніх справ ЄС.

Міністри внутрішніх справ держав ЄС у вівторок затвердили створення єдиної бази даних, у якій зберігатимуться відбитки пальців та фотографії власників шенгенської візи та бажаючих її отримати. Переговори щодо неї тривали кілька років.

Незабаром консульські установи держав ЄС матимуть докладну інформацію про тих, хто хоче отримати шенгенську візу. “Сьогодні відбувається так, що держава, яка візу видає, не знає чи вже в консульських установах інших держав цій людині видавали візи, чи можливо її прохання було відхилене”, - сказав міністр юстиції Люксембурга Люк Фріден.

У майбутньому все має змінитися. За допомогою гігантської бази даних відслідковувати “візову історію” певної людини стане легше. Як зауважують міністри країн Євросоюзу, все це робиться з міркувань безпеки, оскільки держави ЄС мають право знати, хто хоче до них приїхати, і відповідно до цього ухвалювати рішення - пускати цю людину до ЄС чи ні.

Окрім цього, за словами глави внутрішньополітичного відомства Німеччини Вольфґанґа Шойблє, нова база даних допоможе запобігти зловживанням у сфері видачі віз.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: