ЄС узгодив санкції проти п’яти росіян за отруєння Скрипалів. Серед них є і ГРУвці Чепіга та Мішкін – ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Поки що це рішення затверджене на рівні дипломатів країн-членів ЄС.

Європейський союз планує накласти санкції на п’ятьох росіян за отруєння у британському Солсбері екс-шпигуна ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії.

Про це на своїй сторінці у Twitter повідомляє кореспондент "Радіо Свобода" у Брюсселі Рікард Йозвяк.

"Дипломати ЄС домовились накласти санкції на п’ятьох росіян за напад в Солсбері, включно з двома "туристами", - заявив він.

Під "туристами" маються на увазі співробітники ГРУ Анатолій Чепіга та Олександр Мішкін, яких підозрюють у безпосередньому виконанні отруєння, однак самі вони заявляли, що були в Солсбері як туристи. За словами журналіста, посли та міністри країн-членів ЄС мають затвердити це рішення у перші тижні січня 2019 року.

Нагадаємо, 19 грудня Міністерство фінансів США додало в санкційні списки співробітників ГРУ Олександра Мішкіна (Олександр Петров) і Анатолія Чепігу (Руслан Боширов), яких Велика Британія підозрює в отруєнні російського екс-розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії.

ВідеоЧепігу та Мішкіна внесли до санкційного списку США

Їхні рахунки буде заблоковано, а економічна діяльність на території США - під забороною. До цього чорного списку, крім співробітників ГРУ, додалися ще 16 росіян та 4 компанії. 

Чепігу та Мішкіна внесли до санкційного списку США

Залиште свій коментар

Вибір редакції