ЄС втрутиться у врегулювання конфлікту на Близькому Сході

Голови МЗС ЄС проведуть екстрене засідання через ситуацію в секторі Газу.

Міністри закордонних справ країн-членів Євросоюзу у вівторок 30 грудня проведуть в Парижі екстрене засідання, на якому обговорюватиметься ситуація в секторі Газу, повідомляє в агентство France Presse з посиланням на офіційне повідомлення МЗС Франції.

Згідно з текстом повідомлення, зустріч буде присвячена "участі Євросоюзу в зусиллях світової спільноти – і особливо генерального секретаря ООН Пан Гі Муна – з врегулювання конфлікту на Близькому Сході. Початок зустрічі запланований на 19:30.

Раніше в понеділок Пан Гі Мун закликав обидві сторони конфлікту негайно оголосити про припинення вогню.

"Мене неймовірно засмучує той факт, що за останні декілька днів в результаті масштабних військових дій мирному населенню було заподіяно стільки страждань", - заявив генсек ООН, засудивши ізраїльські бомбардування сектора Газу.

На думку Пан Гі Муна, сторони, що беруть участь в переговорах з врегулювання конфлікту, прикладають недостатньо зусиль. У зв'язку з цим він закликав міністрів закордонних справ країн-членів Ліги арабських держав, які зустрінуться 31 грудня, "діяти швидко і рішуче і знайти вихід зі складної ситуації", що склалася, а також звернувся до голів інших держав із закликом докласти всіх зусиль для швидкого вирішення конфлікту.

За останніми даними, в результаті розпочатої в суботу вранці ізраїльськими збройними силами масштабної військової операції в секторі Газу загинули близько 350 людей, ще близько півтора тисячі було поранено. В ході у відповідь обстрілу території Ізраїлю з сектора Газу загинули дві людини.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: