Перейти до змісту
ЄС ввів санкції проти Росії через отруєння Навального: хто потрапив до списку

ЄС ввів санкції проти Росії через отруєння Навального: хто потрапив до списку

Під дію санкцій потрапили шестеро осіб та науково-дослідний інститут.

Євросоюз запровадив санкції через отруєння російського опозиціонера Олексія Навального. 

Про це 15 жовтня йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

До списку, оприлюдненого в офіційному журналі ЄС, увійшли шестеро осіб і один науково-дослідний інститут в якому, імовірно, і розробили отруту "Новачок", сліди якої виявили в крові політика.
 
"Уже відомо, що на тлі нових антиросійських санкцій Москва відмовилась від переговорів із Нідерландами та Австралією щодо збитого над Донбасом боїнга "Малайзійських авіаліній", - повідомив кореспондент "Радіо свобода" Григорій Жигалов.  

Під санкції потрапив директор ФСБ Олександр Бортніков і перший заступник голови Адміністрації президента Росії Сергій Кирієнко.

Крім цього - глава управління внутрішньої політики адміністрації президента Росії Андрій Ярин, два заступника міністра оборони, і представник президента в Сибірському федеральному окрузі Сергій Меняйло.

Санкції передбачають, що їм буде заборонений в'їзд до країн Євросоюзу, а їхні активи - наприклад, банківські рахунки - в країнах ЄС будуть заморожені.

Зазначається, що для Бортнікова це вже другий список санкцій. Раніше він потрапив під обмеження за порушення територіальної цілісності України.

Організація, яка також потрапила під санкції - це Державний науково-дослідний інститут органічної хімії і технології.

Як повідомляв ТСН.ua ,такі ж санкції запровадила і Велика Британія.

У документі про санкції вказано, що обмеження ввели також проти російського бізнесмена Євгена Пригожина. Як зазначено в документі - за його тісний зв'язок з приватною військовою компанією "Вагнер", яка діє в Лівії і "загрожує миру, стабільності і безпеці в країні". 

В ЄС Пригожина також вважають причетним до постачання озброєння до Лівії. А саму компанію "Вагнер" - до численних порушень збройового ембарго, встановленим резолюцією Ради Безпеки ООН.

Відео Європейські санкції: проти яких росіян ввели обмеження через отруєння Навального

Євросоюз запровадив санкції через отруєння російського опозиціонера Олексія Навального. До списку, оприлюдненого в офіційному журналі ЄС, увійшли шестеро осіб і один науково-дослідний інститут. Саме там, імовірно, і розробили отруту "Новачок", сліди якої виявили в крові політика. Дивіться Матеріал кореспондента Радіо Свобода Григорія Жигалова.

Європейські санкції: проти яких росіян ввели обмеження через отруєння Навального

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин