Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЄС вводить контрзаходи на мита США на сталь та алюміній

​​​​​​​Нові мита принесуть Євросоюзу близько 2,8 мільярда доларів.

Європейський союз ухвалив введення у відповідь мит на імпорт товарів із США на суму близько 2,8 мільярда доларів.

Про це йдеться у заяві Європейської комісії.

"Ми не хотіли бути в такій ситуації. Проте одностороннє та необґрунтоване рішення США щодо встановлення тарифів на сталь та алюміній для ЄС означає, що ми не маємо іншого вибору. Правила міжнародної торгівлі, які ми розвиваємо протягом багатьох років пліч-о-пліч з нашими американськими партнерами, не можуть бути порушені без реакції з нашої боку. Наша відповідь пропорційна та повністю відповідає правилам СОТ. Зрозуміло, якщо США скасують свої тарифи, наші заходи також будуть усунені", - заявила єврокомісар з торгівлі Сесілія Мальмстрьом.

Зазначається, що мита стосуватимуться американських сталі, алюмінію, сільськогосподарської продукції та ще деяких комбінацій різних товарів. Також у ЄС наголосили, що таке рішення впроваджується винятково за правилами Світової організації торгівлі.

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп підписав указ щодо введення мита у 25% на імпортну сталь і 10% на алюміній. Це спричинило незадоволення у першу чергу Китаю, який ввів обмеження зі свого боку, а також Європейського Союзу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції