ЄС взявся за підготовку армії Сомалі

У складі місії будуть проходити службу близько 100 військовослужбовців, керівництво якими покладено на Іспанію.

Підготовкою особового складу збройних сил уряду Сомалі займуться інструктори Євросоюзу.

Таке рішення ухвалили у Брюсселі міністри закордонних справ країн-членів ЄС. Місцем розташування військової місії обрана Уганда. Вирішено також, що навчений підрозділ буде переданий під командування уряду Сомалі тільки після того, як будуть знайдені ефективні способи контролю над військовими з боку місцевої влади.

За інформацією телекомпанії "Аль-Джазіра", у складі місії будуть проходити службу близько 100 військовослужбовців, керівництво якими покладено на Іспанію. Місія буде розгорнута в Уганді в другому кварталі 2010 року.

"Аль-Джазіра" відзначає, що деякі з учасників наради висловлювали сумніви в продуктивності прийнятого рішення. На їхню думку, в умовах нестабільності в Сомалі і невизначеності майбутній статус підготовлених військовослужбовців навчання й озброєння підрозділів може породити більше проблем, ніж покликане вирішити.

В даний час Сомалі фактично не існує як єдина держава, уряд контролює тільки південні райони країни. На решті території влада належить квазінезалежним і автономним утворенням, а також численним польовим командирам.

Читайте також:

Пірати перестрілялися через рекордний викуп за танкер з українцями 

США відмовилися від вторгнення в Ємен і Сомалі

ООН призупинила роботу на півдні Сомалі

Сомалієць, який напав на датського карикатуриста, намагався вбити Гілларі Клінтон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: