ЄС запровадив санкції проти шести компаній, які будували Кримський міст

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кілька з них належать другу Путіна Аркадію Ротенбергу.

Рада Європейського союзу розширила список санкцій проти Росії, додавши туди ще шість компаній, які будували Кримський міст на анексований півострів.

Відповідний документ опублікував офіційний вісник ЄС.

"У рамках політики неприйняття Союзом незаконної анексії Криму та Севастополя Рада розглядає будівництво Керченського мосту як подальший захід, що підриває територіальну цілісність, суверенітет та незалежність України. Будівництво цього моста та його офіційне відкриття 15 травня 2018 року є ключовими символічними кроками у консолідації контролю над незаконно приєднаними Кримом та Севастополем Російською Федерацією та подальшої ізоляції півострова від України", - йдеться у повідомленні Ради ЄС.

Під санкції потрапили такі компанії: АТ "Інститут Гипростроймост - Санкт-Петербург", АТ "Суднобудівний завод "Залив", вологодське АТ "ВАД", та три компанії друга Путіна бізнесмена Аркадія Ротенберга - ТОВ "Стройгазмонтаж - Мост", ПАТ "Мостотрест" і ТОВ "Стройгазмонтаж".

Нагадаємо, 18 липня посли ЄС схвалили персональні санкції проти шести фізичних осіб, які причетні до будівництва Кримського моста.

Президент Росії Володимир Путін 15 травня особисто відкрив міст, який з'єднує материкову частину Росії з анексованим Кримом.

Фотогалерея Десятки КамАЗів і Путін-далекобійник. Як відкривали міст до окупованого Криму (13 фото)

В Україні різко розкритикували дії Росії. Зокрема, українські дипломати нагадали, що міст був побудований на окупованій території. При цьому будівництво негативно впливає на довкілля, судноплавство і рибальство. Своєю чергою США також засудили зведення Росією мосту на окупованому півострові, зазначивши, що "Крим є частиною України". У Британії будівництво назвали черговим прикладом бездумної поведінки РФ.

ВідеоСША та Євросоюз відреагували на відкриття "Кримського мосту" Росією

Сполучені Штати засудили відкриття російського мосту через Керченську протоку.Порушенням українського суверенітету міст вважає і Євросоюз. Сьогодні росіяни планують запустити рух автомобільною частиною мосту. Про залізничне сполучення ще не йдеться, поїде лише легковий транспорт. Вантажівки змушені почекати, поки російські фахівці дадуть висновок, що це безпечно для самої споруди.

США та Євросоюз відреагували на відкриття "Кримського мосту" Росією

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції