Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЄСПЛ вимагає в РФ не допустити смерті Сенцова, категорично забороняючи примусове годування

Окрім цього, Суд просить надати детальну інформацію про його стан здоров'я.

Європейський суд з прав людини звернувся до влади Росії із проханням надати всю інформацію про стан здоров'я Олега Сенцова.

Про це повідомляє російський правозахисник Павло Чіков у Facebook.

Суд просити Росії надати інформацію щодо дотримання вимог 2, 3 і 5 статей  Конвенції. Як уточнюється, згідно з ними Росія зобов'язана не допустити смерті Сенцова, але і не має права використовувати примусове годування, що заборонено як катування.

Окрім цього, суд просить надати детальну інформацію про поточний стан здоров'я Олега Сенцова разом з медичною документацією до 27 червня. Зазначається, що від 8 липня 2014 року справі Сенцова надано пріоритет.

Раніше прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков шокував відповіддю на запитання, чи живий Сенцов. Він заявив, що "нічого не може сказати з цього приводу".

ВідеоКремль не знає, чи живий Олег Сенцов

Про це заявив речник Путіна Пєсков на запитання кореспондента "Уніан" Романа Цимбалюка. З українським режисером, який вже 38-й день голодує у російській колонії за полярним колом, немає зв'язку. Українського омбудсмена Людмилу Денисову, яка з минулого тижня перебуває у Росії, до бранця – не пускають.

Кремль не знає, чи живий Олег Сенцов

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили загалом до 20 років ув'язнення у колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до здійснення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ. 

28 травня у Федеральній службі виконання покарань заявили, що Сенцов погодився на підтримувальну терапію. Цю інформацію підтвердив адвокат українця Дмитро Дінзе.

31 травня Ксенія Собчак повідомила, що мала розмову відеозв'язком із Сенцовим. Він виглядав худим та блідим, у нього випали два зуби через голодування.   Лікарі, які стежать за станом здоров'я  політв’язня, попередили, що після 30 дня його голодування йому почнуть заливати до носа поживну сумішОмбудсмен Людмила Денісова протягом п'яти днів намагалася зустрітися із Сенцовим, однак їй відмовили навіть у відеозв'язку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції