Євкуров взяв під опіку сестру смертника з "Домодєдово"

Після того, як поліція зняла звинувачення з родичів терориста з "Домодєдова", президент Інгушетії пообіцяв опікуватися сестрою смертника.

Глава республіки Інгушетія Юнус-Бек Євкуров пообіцяв опікуватися сестрою смертника, що здійснив теракт в московському аеропорту "Домодєдово", і односельчанина терориста.

Євкуров висловив задоволення тим, що з Фатіми Євлоєва і Умара Аушева зняли звинувачення після того, як була встановлена ​​їх непричетність до теракту.

Юнус-Бек Євкуров сказав, що збирається "контролювати через батьків, через дільничних, місцеву адміністрацію, щоб їх куди-небудь не втягнули". Глава республіки запевнив, що в ході слідства на Євлоєва і Аушева не чинили ніякого силового тиску.

Фатіма Євлоєва і Умар Аушев були звільнені з-під варти 19 травня. Кримінальну справу щодо жителів Інгушетії було припинено. Як з'ясувалося, вони не мали відношення до організації вибуху: Євлоєва просто була смертнику сестрою, а Аушев підвіз його на своєму автомобілі незадовго до від'їзду до Москви.

Теракт в аеропорту "Домодєдово" було вчинено 20-річним Магомедом Євлоєвим 24 січня 2011. У результаті вибуху загинули 37 людей, більше 160 отримали поранення. Після того, як слідчі встановили особу смертника, за підозрою в причетності до організації вибуху були затримані шестеро людей, включаючи Євлоєва і Аушева.

У число заарештованих у справі про теракт входять брати Іслам і Ілес Яндієва, затримані в кінці березня в Назрані. Ще кілька людей перебувають у розшуку.

Читайте також:

Спецслужби встановили організатора теракту в "Домодєдово"

Російський сенатор: за терактом в "Домодєдово" стоїть Саакашвілі

З’явилося нове відео теракту в "Домодєдово", яке допомогло розкрити справу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: