Єврейська община Німеччини попросила перевидати Mein Kampf Гітлера

Мюнхенський інститут сучасної історії перевидасть книгу Адольфа Гітлера Mein Kampf з коментарями та критичними статтями.

Лідери єврейської общини в Німеччині підтримали ідею Мюнхенського інституту сучасної історії випустити видання книги Адольфа Гітлера Mein Kampf ("Моя боротьба"), забезпечене науковими коментарями і критичними статтями, що строго негативно ілюструють його висловлювання.

Це відбулося вперше з часів закінчення Другої світової війни в 1945 році.

Генеральний секретар Центральної ради євреїв у ФРН Штефан Крамер підкреслив, виступаючи на днях в телеефірі, що вважає таку публікацію важливою справою, оскільки вона перешкодить розповсюдженню ідей неонацистів.

Федеральна земля Баварія, де Гітлер, відбуваючи чотирилітнє тюремне ув'язнення у 1920-ті роки, почав надиктовувати ідеї націонал-соціалізму своїм соратникам, володіє ексклюзивним 70-річним видавничим правом на цю книгу. Дотепер місцева влада використовувала це право для підтримки заборони на публікацію книги.

Проте термін володіння видавничим правом закінчується в 2015 році, після чого, як побоюються в Німеччині, безліч несумлінних видавництв почнуть випускати книгу масовими тиражами.

На думку Штефана Крамера, наукове критичне видання слід почати готувати вже зараз, щоб запобігти в майбутньому "справам неонацистів".

Мюнхенський інститут сучасної історії має намір протягом шести років випустити коментоване видання Mein Kampf.

Як повідомлялося, в Естонії продадуть з аукціону поштову марку, на якій зображений Адольф Гітлер у дитинстві.

Марку з таким зображенням видав якийсь житель Естонії (його ім'я не повідомляється), скориставшись послугами державної поштової служби ( "Eesti post"). Підприємство дозволяє всім бажаючим розмістити вподобану фотографію на марці, сплативши замовлення по Інтернету. Послуга носить назву "Моя марка".

Читайте також:

В Естонії виставлять на аукціон марку з портретом Гітлера

Румунський мер разом із сином влаштував дефіле в нацистській формі

РФ: прирівняння СРСР до гітлерівської Німеччини неприпустиме

Росія розробила інструкцію з популярізації сталінізму в Європі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: