Єврейські поселення відновлять будівництво на палестинських територіях

Наступного тижня планується почати зведення двох тисяч нових будинків на територіях Палестини.

На Західному березі Йордану єврейські поселенці провели масові акції, приурочені до закінчення терміну дії десятимісячного мораторію на будівництво поселень.

Наступного тижня планується почати зведення двох тисяч нових будинків на територіях Палестини.

Палестинці, у свою чергу, у відповідь погрожують перервати переговори з Ізраїлем. У заходах з приводу майбутнього відновлення будівництва взяли участь тисячі ізраїльтян.

У поселенні Кір'ят-Нетафім заклали камінь у фундамент дитячого садка. Ще в одному поселенні Ревава учасники акцій вимагали від прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху виконати свою обіцянку не оголошувати новий мораторій.

Канцелярія Нетаньяху поширила заяву, в якій закликала єврейських поселенців не влаштовувати провокацій і не привертати надмірної уваги до закінчення терміну дії мораторію.

Чиновникам уряду порекомендували відмовитися від інтерв'ю на цю тему, щоб уникнути загострень у відносинах з палестинцями на переговорах, які почалися в США.

Представники Палестини, в тому числі глава Палестинської автономії Махмуд Аббас неодноразово попереджали, що переговори припиняться у разі відновлення будівництва єврейських поселень. Із закликами відмовитися від розширення поселень виступала і адміністрація США.

Читайте також:

Обама: Палестина стане 193-м членом ООН

Відтепер у Палестині продаж землі ізраїльтянам буде каратися смертю

Ізраїльські танки обстріляли палестинців у Секторі Газа

Ізраїльська армія отримала нового начальника генштабу

ВідеоЄврейські поселення відновлять будівництво на палестинських територіях

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: