Євродепутати критикують російську владу за жорстокість до опозиціонерів

Депутати Європарламенту побували на акції опозиціонерів на тріумфальній площі. Вони вражені жорстокістю правоохоронців, які розганяють учасників мітингу.

Чотири депутати Європарламенту, які побували на акції опозиції на захист свободи зібрань на Тріумфальній площі, критикують російську владу за жорсткі дії по відношенню до її учасників.

Голова комітету Європарламенту з прав людини Хейді Хаутала назвала "порушенням" затримання одного з лідерів російської опозиції Бориса Нємцова, яке сталося у неї на очах.

Самі депутати Європарламенту затримані не були.

У МВС повідомили, що співробітники правоохоронних органів затримали вже близько 70 учасників акції опозиції "Стратегія-31". За словами кореспондентів, міліціонери при затриманні діють дуже жорстко.

Серед затриманих організатори "Маршу незгодних": представник руху "Лівий фронт" Костянтин Косякін, голова виконкому "Іншої Росії" Едуард Лімонов, співголова руху "Солідарність" Борис Нємцов та його активісти Роман Доброхотов та Ілля Яшин.

Голова Московської Гельсінкської групи Людмила Алексєєва, голова виконкому "Іншої Росії" Едуард Лімонов і представник "Лівого фронту" Косякін регулярно 31-го числа намагаються провести на Тріумфальній площі мітинг на захист 31-ї статті Конституції РФ, в якій йдеться про право проводити збори, мітинги і демонстрації. Однак вони завжди отримували відмову влади на проведення мітингу.

До маршів "незгодних" цього разу також приєдналися російські гей-активісти.

Напередодні в інтерв'ю російський прем'єр Володимир Путін фактично схвалив дії міліції, яка силою розганяє ці несанкціоновані акції. "Ось у Лондоні визначили місце. Де не можна, б'ють дубиною по голові. Не можна? Прийшов? Отримай, тебе отоварити. І ніхто не обурюється!", - заявив прем'єр.

Читайте також:

На акції опозиції в Москві знову пролилася кров: 70 затриманих

У Москві затримали лідерів опозиції

Опозиція та геї вийдуть на "Акцію-31", попри слова Путіна про дубину

Путін порадив опозиції "стукаючи копитами, віддалятися у бік моря"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: