Єврокомісія не знає як застосувати до Росії нові газові правила

У Москві створять робочу групу з метою регулярного обговорення питань застосування "Третього енергетичного пакету" і впливу цієї законодавчої ініціативи на виконання довгострокових контрактів "Газпрому".

"Газпром" і Європейська Комісія проаналізують питання застосування "Третього енергетичного пакету" ЄС і його впливу на співпрацю з Росією.

Як повідомляє Управління інформації російської газової компанії, глава "Газпрому" Олексій Міллер і комісар Європейської Комісії з енергетики Гюнтер Еттінгер під час робочої зустрічі у Москві домовилися створити спільну робочу групу з метою регулярного обговорення питань застосування "Третього енергетичного пакету" і впливу цієї законодавчої ініціативи на виконання довгострокових контрактів "Газпрому".

Також сторони розглянули перспективи російсько-європейської взаємодії в газовій сфері. Учасники наголосили на необхідності підготовки і проведення в першому кварталі 2011 року презентації, присвяченої потенційним можливостям розвитку співпраці між "Газпромом" і Європейським Союзом.

Еттінгер від імені Європейської Комісії висловив задоволення ходом і підсумками російсько-польських переговорів про співпрацю в газовій сфері.

Як повідомлялось, "Третій пакет", запропонований Єврокомісією ще в 2007 році, визначає нові правила гри на європейському газовому ринку. Документ, зокрема, припускає, що компанії – продавці газу і електрики не повинні володіти транспортними мережами, оскільки це призводить до штучного підвищення цін.

Читайте також:

Росія не збирається зменшувати ціну на газ для України: усе і так дуже добре

Єврокомісія погрожує Польщі судом за газову угоду з РФ

Азаров: створення "газового" СП гальмує Росія

Росія назвала умову відмови від газогону в обхід України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: