Єврокомісія обіцяє Білорусі ще 10 мільйонів євро

Окрема увага при цьому надаватиметься допомозі у підвищенні безпеки та якості продовольства, адже харчова промисловість є важливою для Білорусі.

Європейська комісія обіцяє надати Білорусі в 2010 році допомоги на 10 млн євро.

Про це повідомила сьогодні на прес-конференції за підсумками засідання Трійки ЄС-Білорусі комісар ЄС з питань зовнішніх відносин та Європейської політики сусідства Беніта Ферреро-Вальднер.

“Ми вже продемонстрували нашу добру волю, подвоївши нашу фінансову допомогу з 5 до 10 млн євро в 2009 році, і стільки ж надамо в 2010-му”, - сказала вона.

Комісар зазначила, що окрема увага при цьому надаватиметься допомозі у підвищенні безпеки та якості продовольства, адже харчова промисловість є важливою для Білорусі та значною складовою її експорту.

“Ми могли б розблокувати весь потенціал наших можливостей, якщо будуть здійснюватися незворотні (демократичні – Ред.) реформи”, - сказала Ферреро-Вальднер.

Нагадаємо, сьогодні Ферреро-Вальднер також повідомила, що ЄС розглядає можливість надання Білорусі макрофінансової допомоги, а також відкриття у майбутньому доступу до кредитів Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського інвестиційного банку.

Читайте також:

Білорусія поки не збирається визнавати Осетію та Абхазію

У Білорусі вводять "уроки тверезості" для молодших класів

Білорусь підтримала територіальну цілісність Грузії

Росія і Білорусь будуть виходити з кризи разом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: