Єврокомісія оштрафувала Google на півтора мільярда євро за нечесну конкуренцію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сервісу закидають порушення антимонопольного законодавства ЄС.

Європейська комісія наклала штарф у 1,49 млрд євро на компанію Google. Таким стало покарання за порушення правил конкуренції при складанні рекламних контрактів.

Європейським чиновникам не сподобалася, що система AdSense for Search, котра розміщує рекламу на сторонніх сайтах, забороняла користувачам укладати рекламні контракти з конкурентами, зокрема Yahoo та Microsoft. Ці норми були скасовані 2016 року.

"Google зміцнив своє домінуюче становище на ринку онлайн-реклами на основі пошукових запитів і убезпечив себе від конкурентного тиску, запровадивши умови до контрактів, що порушують конкуренцію. Це є порушенням антимонопольного законодавства ЄС", - наголосила член комісії ЄС з питань конкуренції Маргрете Вестагер.

Як повідомлялося, у січні цього року влада Франції вирішила оштрафувати Google на 50 млн євро за недотримання конфіденційності. Французька комісія з моніторингу порушень законів про конфіденційність даних стверджує, що Google не отримав дозволів на використання даних людей. Окрім того, інформація Google про персоналізацію реклами не дає зрозуміти щодо того, як і де використовуються дані. Вони можуть включати YouTube, Пошук Google, Карти, Google Play та інші служби.

ВідеоGoogle святкує 20-річчя

Залиште свій коментар

Вибір редакції