Єврокомісія подасть до суду на Данію, Нідерланди та Іспанію

Через податкові порушення Європейська комісія збирається звернутися до суду ЄС з притензією до Данії, Нідерландів та Іспанії.

У середу, 24 листопада, Європейська комісія прийняла рішення подати до суду ЄС на Данію, Нідерланди та Іспанію за те, що вони оподатковують компанії, які перевели свої штаб-квартири або окремі активи в інші країни Євросоюзу.

Представники Єврокомісії вважають ці дії такими, що не відповідають законодавству Європейського союзу. "Комісія вважає ці податки несумісними з вільним правом створення підприємств, закріпленим у статті 49 Договору про функціонування Європейського союзу", - зазначено в повідомленні Єврокомісії.

Згідно з національним законодавством Данії, Нідерландів та Іспанії, податок накладається на нереалізований приріст капіталу, якщо підприємство виходить зі складу податкових резидентів - переводить в іншу країну Євросоюзу свою штаб квартиру або окремі активи. При цьому приріст капіталу, який ще не був реалізований за рахунок продажу або обміну відповідних активів, не є об'єктом оподаткування для податкових резидентів в кожній з цих країн.

Єврокомісія не уточнює рівні зборів, які Данія, Нідерланди і Іспанія застосовують до бізнесу, що залишає їх податкові території.

Комісія в березні цього року відправила Данії, Нідерландам та Іспанії своє аргументоване судження з цього податкового питання. "Оскільки ці країни не підкорилися європейському законодавству, комісія сьогодні вирішила передати справу до суду", - наголошується в повідомленні.

Читайте також:

Представлено першу "новітню" доповідь щодо розширення Євросоюзу

Єврокомісар: для вступу в ЄС Україна має скласти іспит на "європейськість"

Єврокомісія погрожує Польщі судом за газову угоду з РФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: