Єврокомісія вітає газову домовленість між РФ і Україною

Європейська комісія вітає оголошення про укладення газової угоди між Росією і Україною.

Європейська комісія вітає оголошення про укладення газової угоди між Росією і Україною, передає Reuters. "Комісія вітає оголошення, зроблене прем'єр-міністром РФ Володимиром Путіном і прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко в Москві, і, зокрема, оголошення про те, що транзит газу до Європи може бути відновлений 19 січня ц.р.", - мовиться в заяві.

Проте, Європейський союз (ЄС) все ще зберігає заклопотаність щодо ситуації, що склалася. "В процесі суперечки ми мали безліч помилкових надій, і остаточною перевіркою домовленостей може стати тільки відновлення газових постачань європейським споживачам. Поки цього не відбудеться, очікування для Європи продовжується", - наголошується в документі.

У Москві 18 січня близько 2 години за московським часом завершилися газові переговори української і російської делегацій, очолюваних прем`єр-міністрами двох країн Юлією Тимошенко і Володимиром Путіним, які тривали близько 5 годин.

В ході переговорів Тимошенко і Путін домовилися про умови формування ціни на газ для України в 2009-2010 роках і тарифу на його транзит по її території до Європи.

Читайте також:
Євросоюз "не задоволений" результатом "газового саміту"
Позиції президента і прем'єра України - "абсолютно ідентичні"
Ціна на газ може знизитися в  2-2,5 разу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: