Єврокомісія за "козла" назвала Лукашенка "звичайним громадянином"

Єврокомісія не стала коментувати образливу заяву Лукашенка на адресу Баррозу, оскільки не визнає його "демократично обраним президентом".

Європейська комісія не має наміру коментувати заяву білоруського президента Олександра Лукашенка на адресу президента Єврокомісії Жозе Мануеля Баррозу, оскільки вважає його "звичайних громадянином", а не президентом.

"Ми не визнаємо його демократично обраним президентом Республіки Білорусь. У Єврокомісії немає практики коментувати заяви звичайних громадян", - сказало неназване джерело.

Співрозмовник також заявив, що Баррозу не вимагав відсутності Лукашенка для своєї участі в Чорнобильському саміті. "Така умова ніколи не висувалася. Незрозуміло, кому вигідно тиражувати брехливу інформацію".

Нагадаємо, Лукашенко прокоментував заяву Баррозу про те, що його участь в саміті з ядерної безпеки в Києві можлива тільки за відсутності на ньому президента Білорусі. "Що стосується таких козлів, як Баррозу і інших... Ну, хто такий Баррозу? Був якийсь Баррозу в Португалії, але вигнали його і влаштували в Єврокомісію. Я менше за все дивлюся, що де хто ляпнув з європейських чиновників. Їх там тисячі", - заявив Лукашенко.

Також Лукашенко звинуватив керівництво України у "вошивості", коментуючи свою неучасть в чорнобильських заходах разом з президентами України і Росії.

У свою чергу, у МЗС України заявили, що висловлювання білоруського президента є "безпрецедентно некоректними", та запевнили, що в заході вшанувати пам'ять загиблих в результаті вибуху на ЧАЕС "не було і не могло бути" ніякої політики.

Читайте також:

Лукашенко пообіцяв дати відсіч Заходу: не дамо нас нагнути

Патріарх Кирило побажав, щоб кордон ніколи не розділяв Україну, Росію та Білорусь

Україну обурили слова Лукашенка про вошивість її влади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: