Європа не хоче приймати біженців

Лише 6 з 27-ми країн-членів змогли вчасно запровадити положення Директиви ЄС про притулок до свого національного законодавства.

Палестинські біженці в Лівані
news.yahoo.com
Посадовці ЄС занепокоєні тим, що окремі держави не поспішають імплементувати директиви щодо надання гарантій біженцям до національного законодавства.
Положення Директиви від 1 грудня 2005 року мали бути запроваджені в національні законодавства країн-членів до 1 грудня 2007 року, однак зроблено це було лише в Болгарії, Німеччині, Люксембургу, Австрії, Румунії та Великій Британії, передає УНІАН.

Ще 4 країни-члени ЄС – Бельгія, Естонія, Франція та Люксембург – лише частково виконали положення Директиви про притулок.

“Затримка з і імплементацією Директиви викликає занепокоєння. Обов’язкові положення Директиви принесли до процесу надання притулку в ЄС додаткової процедурні гарантії та права, які мають дуже суттєве значення для справжніх біженців, що шукають захисту в країнах-членах”, - заявив з цього приводу віце-президент Єврокомісії, відповідальний за питання юстиції, свободи та безпеки Франко Фраттіні.

Директива щодо надання притулку встановлює мінімальний набір стандартів для процедури надання притулку в країнах-членах ЄС, зокрема, проведення інтерв’ю з біженцями, надання зрозумілої інформації щодо процедури та початку процесу, надання вмотивованого рішення щодо запиту на надання притулку, а також зобов’язання країн-членів відповідати спеціальним потребам дітей, що перебувають без догляду дорослих.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: