Європа оцінила Кабаєву на обкладинці Vogue: Путін розізлиться

Британська преса висловилася з приводу появи російської гімнастки у січневому номері Vogue-Росія: "Путіну це не сподобається".

Аліна Кабаєва на обкладинці російського Vogue _1
vogue.ru
Кабаєва у січневому номері Vogue
Новий редактор російського видання журналу Vogue Вікторія Давидова на обкладинці першого підготовленого під її керівництвом номеру (за січень 2011 року) помістила портрет 27-річної гімнастки Аліни Кабаєвої.

Ця обставина здивувала британську газету The Daily Telegraph, для якої ім'я Кабаєвої пов'язане не з її олімпійськими досягненнями або роботою в Державній Думі, а з чутками, ніби в гімнастку таємно закоханий прем'єр-міністр РФ Володимир Путін.

Таблоїд підозрює, що рішення Давидової помістити Кабаєву на обкладинку журналу викличе роздратування у російського прем'єра, якому вже доводилося заперечувати чутки, ніби він розлучився з дружиною і одружився з Кабаєвою.

У газетному заголовку Кабаєва названа "коханкою" Путіна: втім, видання вживає англійське слово "mistress" в лапках, вказуючи, що чутки про зв'язок - це всього-навсього чутки.

Нагадаємо, в квітні 2008 року газета "Московський кореспондент" опублікувала статтю про те, що Путін розлучився з колишньою дружиною і тепер одружується з Кабаєвою. Прем'єр РФ рішуче спростував чутки, заявивши: "У цьому немає жодного слова правди. Існує приватне життя, втручатися в яке нікому не дозволено. Я завжди негативно ставився до тих, хто з якимось грипозним носом і зі своїми еротичними фантазіями лізе в чуже життя ".

The Daily Telegraph нагадала, що незабаром після виходу скандального матеріалу "Московський кореспондент" закрився, як було оголошено, через фінансові труднощі.

Зарубіжна преса, втім, не полишила спроб "влаштувати особисте життя" Путіна. У газетах з'являлися навіть чутки, ніби Аліна Кабаєва народила сина від російського прем'єра - його нібито назвали Дімою на честь президента Дмитра Мєдвєдєва.

Видання навіть насмілився порівняти ситуацію, що склалася навколо сімейного життя Володимира Путіна і чуток про його зв'язки з Аліною Кабаєвою, з положенням Білла Клінтона після сексуального скандалу з Монікою Левінські.

Читайте також:

Аліна Кабаєва заробляє 12,9 мільйона на рік

Аліна Кабаєва спростувала чутки про народження дитини

Путін розлучився і готується до весілля?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: