Європа старіє!

Згідно статистичним даним, у країнах Євросоюзу мешкає більше літніх людей, ніж дітей і молоді.

У країнах-членах Євросоюзу налічується більше літніх людей, ніж дітей.

Про це повідомило європейське статистичне агентство Eurostat. 

Згідно оприлюдненим ним даним, у складі населення ЄС частка дітей у віці молодше за 14 років складає лише 16,2%, а літніх людей у віці 65 років і вище - 16,6%. 

За останні 25 років загальна кількість молодих людей в державах ЄС скоротилася на 23 мільйони (21%, з яких на 10% тільки за останнє десятиліття). 

За даними Eurostat, серед країн ЄС "найстаріше" населення - в Італії, де кожному п'ятому мешканцю більше 65 років, а частка молодих людей складає всього 14,2%.
Наймолодше населення має Ірландія, його частка там складає 20,7%. 

Не дивлячись на ці показники, загальна чисельність населення ЄС, що сьогодні досягає майже 500 мільйонів людей, за останні 27 років збільшилася на 8,2%. 

У Eurostat пояснюють це, в першу чергу, приростом населення за рахунок мігрантів. Тільки минулого року вихідці з третіх країн забезпечили 75% демографічного зростання в цілому по ЄС. З членів цієї організації тільки у Франції й Нідерландах показник природного приросту населення перевищує показник його поповнення за рахунок мігрантів. 

Згідно наведеним Eurostat даним, в цілому по ЄС кожні 30 секунд реєструється одне розлучення. У період з 1980 по 2005 роки кількість зареєстрованих шлюбів скоротилася в Європі на 22,3%, а розлучень, навпаки, зросла на 55%, повідомило агентство.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: