Європа вимагає від Росії негайно зняти заборону на постачання овочів

Єврокомісія закликала Росію негайно зняти заборону на постачання овочів з Європи.

Росія повинна негайно скасувати заборону на ввезення овочів з Європи, про введення якої в четвер вранці оголосив Росспоживнагляд. Про це йдеться в заяві Єврокомісії.

Як відомо, заборона пов'язана зі спалахом в ряді європейських країн захворювань, викликаних кишковою паличкою.

"Європейська комісія висловила протест Росії проти російської заборони, введеної раніше сьогодні на експорт до Росії всіх овочів з ЄС, і запитала негайного скасування цього заходу", - йдеться у заяві.

Як повідомлялося раніше, незважаючи на те, що іспанські "огірки-вбивці" були офіційно реабілітовані, виробники-експортери овочів і фруктів по всій Європі втрачають близько 200 мільйонів євро на тиждень.

Розслідування санітарних служб після виправдання іспанських огірків (які спочатку вважали причиною захворювань) зайшло в глухий кут. Викликана ентерогеморрагічною бактерією E. Coli, ця епідемія унікальна через штам (різновид) бацили: O104: H4.

Станом на середу, 1 червня, в Німеччині нараховували до 1900 випадків захворювання, з яких 373 - з важкою формою, тобто з гемолітико-уремическим синдромом. А це вже в 7 разів перевищує річну кількість його випадків.

Крім того, в цілому, більше 1500 хворих зареєстровано по всій Європі і навіть у США, з них близько 30 - у важкому стані. Попередньо вважається, що всі ці люди були інфіковані в Німеччині, в районі Гамбурга.

Наразі загальна кількість смертей зросла до 17 осіб, з яких 16 - в Німеччині і 1 - в Швеції. Більшість жертв померли через ниркову недостатність.

Читайте також: 

Розшифровано геном збудника смертоносної інфекції у Німеччині

Загадкова смертоносна інфекція з Європи дісталася до США

Іспанія збирається судитися з Німеччиною за наклеп на огірки

У Німеччині з кишковою інфекцією злягли півтисячі людей за добу

Читайте також:

ВідеоРосія заборонила ввезення овочів з Євросоюзу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: