Європа заборонила в'їзд на свою територію мертвому білорусу

Колишнього керівника Вітебської обласної виборчої комісії Михайла Піщуленка, який помер кілька років тому, включили до списків представників Білорусі, яким заборонений в'їзд в ЄС.

До списків представників Білорусі, яким заборонений в'їзд в ЄС, потрапив покійник.

Зі слів секретаря ЦВК Білорусі Миколи Лозовика, мова йде про колишнього керівника Вітебської обласної виборчої комісії Михайла Піщуленка, який помер кілька років тому.

У "чорних списках", які днями опублікувало офіційне видання ЄС (Official Journal of the EU), ця людина згадана під номером 31. До цього списку "1c" включені ті, хто на думку Європи, відповідальний за порушення на президентських виборах 2006 року. Він згаданий там як Михайло Васильович Піщуленок, голова Вітебської обласної виборчої комісії.

"Те, що в цей список потрапила людина, яка померла понад два роки тому, підтверджує те, що для ЄС неважливо, хто в цьому списку, які ролі він грав", - заявив із цього приводу секретар ЦВК.

Всього в "чорні списки" було включено понад 150 людей: серед яких президент Білорусі Олександр Лукашенко, керівники силових структур республіки, співробітники виборчих комісій та представники державних ЗМІ.

Крім того, складено списки тих представників керівництва Білорусі, чиї рахунки за кордоном ЄС погрожує заморозити. Раніше аналогічні погрози на адресу Лукашенка Європа і США озвучували неодноразово. Президент Білорусі на це відповідав, що ніяких рахунків за кордоном у нього немає.

Нагадаємо, коментуючи нинішні санкції, в керівництві Білорусі заявили, що подібні спроби тиску є безперспективними. У Мінську пообіцяли відповісти на це "адекватними заходами".

Читайте також:

На Полтавщині лікар виписував небіжчикам рецепти на наркотики

Білорусь назвала санкції США проти Лукашенка "сталінізмом"

Запорізькі даїшники виписали штраф небіжчику, в якого не було машини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: