Європарламент оголосив війну "режиму" Лукашенка

Глава європейського зовнішньополітичного відомства Кетрін Ештон заявила, що Лукашенко не залишив Євросоюзу іншого виходу, як боротися з його режимом.

Ситуація в Білорусі в середу двічі опинилася в центрі уваги учасників пленарного засідання Європейського парламенту.

Виступаючи перед європейськими депутатами з доповіддю про міжнародну політику Євросоюзу, глава європейського зовнішньополітичного відомства Кетрін Ештон заявила, що президент Олександр Лукашенко не залишив Євросоюзу іншого виходу, як боротися з його режимом.

"Він нав'язав нам прийняття суворих санкцій проти себе, проти своєї країни. Ми повинні діяти проти цього режиму, включаючи самого президента Лукашенка", - заявила Ештон.

При цьому вона зазначила, що Євросоюз повинен допомагати громадянському суспільству і громадянам Білорусі.

У той же день глава Європейського парламенту Єжи Бузек оголосив про можливість ще однієї санкції проти офіційного Мінська.

Він повідомив, що Європарламент запропонував Міжнародноій федерації хокею на льоду позбавити Білорусь права проведення в 2014 році чемпіонату світу, якщо режим не звільнить всіх політв'язнів.

Така міра може додатися до вже діючої заборони на в'їзд до Євросоюзу для більш ніж 150 представників керівництва Білорусі, включаючи Олександра Лукашенка, і блокування їхніх рахунків у європейських банках.

Читайте також:

FEMEN розстріляли портрет Лукашенка яйцями із живих рогаток

Білоруський рубль офіційно рухнув

Лукашенко: проти Білорусі ведеться жорстока інформаційна війна

Лукашенко заборонив державним ЗМІ писати про кризу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: