Європарламент в умовах пандемії коронавірусу: порожні трибуни і дистанційні засідання

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Європарламент провів засідання при практично порожніх трибунах: із 700 депутатів було близько 20.

Європарламент зібрався за практично порожніх трибун. Із 700 євродепутатів в залі було близько двох десятків. Усі інші беруть участь у засіданні віддалено, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Такий прецедент для Європарламенту - перший в історії. Із технічної точки зору забезпечити весь процес завдання зовсім не тривіальне. Тому поки що в кожного євродепутата є можливість віддалено голосувати, але брати участь в дебатах будуть тільки лідери груп.

Питання, які розглядає парламент, стосуються епідемії вірусу. Основний фокус на солідарності, економічній взаємодопомозі, а також на роботі єдиного ринку і Шенгенської зони.

Жодна країна Євросоюзу не може самостійно забезпечити власні потреби в життєво важливому медичному обладнанні, заявила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн. Вона одна з небагатьох, хто фізично був присутній у залі Європарламенту.

Відео Європейський парламент зібрався на екстрене засідання: які питання розглядає

Європейський парламент — екстрене засідання в умовах карантину. Депутати зібралися, хоча вже відомо про шістьох працівників європарламенту, зокема одного євродепутата, які захворіли на коронавірус. Як євродепутати убезпечують себе від вірусу та про що говоритимуть – у сюжеті.  

Європейський парламент зібрався на екстрене засідання: які питання розглядає

“Не можу сказати, коли точно, але все це скоро закінчиться. Нам треба подумати про людей, які потребують допомоги. Ми витратимо 37 мільярдів євро, щоб пом’якшити вплив цієї кризи й зберегти життя людей, їхні роботи та бізнеси”, - каже Урсула фон дер Ляєн.

До речі, у такому форматі Європарламент тепер буде працювати мінімум до осені. Глави держав ЄС втретє за місяць проведуть відеоконференцію. Лідери ЄС обговорять стратегію підтримки європейської економіки, яку неофіційно вже називають новим планом Маршалла.

Григорій Жигалов.

Залиште свій коментар

Вибір редакції