Європейці бояться США

Мешканці Євросоюзу продовжують вважати, що найбільшу загрозу стабільності в світі становлять США.

Як показали дані опиту, проведеного в червні The Financial Times сумісно з компанією Harris в п'яти країнах "старого ЕС" - Великобританії, Німеччини, Іспанії, Італії і Франції - 32% опитаних вважають Вашингтон головним подразником світової безпеки. Так відбувається вже рік підряд, із змінним результатом від 28% до 38%.

Росія в цьому рейтингу зайняла останнє місце - у загрозу з її боку вірять лише 5% опитаних. На другому місці після США - Китай, який викликає тривогу у 19% опитаних, далі слідують Іран (17%), Ірак (11%) і Північна Корея (9%). Не змогли визначитися або не побачили ніякої загрози 7% європейців.

Британське видання порівнює ці дані з результатами аналогічного опиту, проведеного в США. Чверть американців вважають найбільшою загрозою світу КНДР, на другому місці - Іран (23%), на третьому - Китай (20%) і лише на четвертому - самі США.

Разом з тим, серед молодих американців у віці від 16 до 24 років остання частка зростає до 35%, так що молоді американці бояться своєї власної країни ще більше, ніж європейці в цілому.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: