Європейці, які замерзають без газу, палять російські прапори

У ЄС готуються до того, що як мінімум ще три дні більша частина населення Східної Європи буде мерзнути.

На знак протесту проти припинення поставок палива мешканці сербського міста Крагуєвац спалювали на вулиці російські прапори, пише британська газета "The Telegraph".

Видання відзначає, що при цьому серби традиційно вважалися союзниками Москви. Але через газову кризу без опалення залишилися понад 170 тисяч будинків, що і змусило людей до активних протестів.

У Болгарії щонайменше 30 тисяч родин залишилися без будь-якого тепла. 64 школи довелося закрити. Ще більша кількість постраждалих від газової війни між Росією та Україною – у боснійській столиці Сараєво. Там замерзають більш ніж 70 тисяч сімей.

"The Telegraph" повідомляє, що в понеділок міністри енергетики країн ЄС проведуть зустріч для обговорення "конкретних заходів", щоб у подальшому запобігти залежності Європи від порушення поставок російського газу.

Нагадаємо, 7 січня Росія повністю припинила поставки газу європейським споживачам через територію України через суперечку з українською стороною (зокрема, Москва звинувачує Київ у крадіжці газу).

Через Україну до ЄС проходить близько 80% газу. Інші газогони проходять через Білорусь і Туреччину.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: