Європейці запасаються вугіллям та дровами

Європейці вже відчувають на собі скорочення поставок газу з Росії. В східній Європі припиняють роботу фабрики, закриті школи. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Сьогодні в Брюсселі відбулася двостороння зустріч голови НАК "Нафтогаз України" Олега Дубини та керівника російського "Газпрому" Олексія Міллера.
Проте домовленостей так і не досягли. Хоча українська сторона готова забезпечити транзит російського газу до Європи в повному об'ємі, зазначив Олег Дубина.

Нагадаємо, вчора Росія повністю припинила поставки газу європейським споживачам через територію України. "Газпром" закликав НАК "Нафтогаз України" компенсувати Європі відібраний українською стороною газ. За даними холдингу, українська сторона "за останню добу несанкціоновано відібрала ще 21 млн куб. м російського газу, призначеного для постачання до Європи".

Європа залежить від російського газу, який близько 80 відсотків проходить через трубопроводи, що пересікають Україну. Інші більш маленькі трубопроводи проходять через Білорусь і Туреччину.

"Газпром", тим часом, втрачає істотний прибуток протягом пікового сезону для вжитку газу. Також виникає проблема з надлишком газу і його зберіганням.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: