Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Європейський центробанк повідомив про хакерську атаку

Кіберзлочинці могли вкрасти інформацію про клієнтів.

Один із сайтів Європейського центрального банку пережив атаку хакерів. Унаслідок неї могла бути вкрадена конфіденційна інформація.

Кіберзлочинці зламали інтегрований довідник банківської звітності. До рук хакерів могли потрапити адреси електронної пошти, дані про імена і посади 481 клієнта сервісу. Доступу до паролів зловмисники отримати не могли – запевняють у центробанку.

Фотогалерея Хакери зламали пошту голови Рахункової палати РФ: лікування в Європі, дорогі діаманти та імпорт літаків (7 фото)

Банк призупинив роботу сайту після того, як виявив уразливість. Також було повідомлено про подію людей, відомості про яких могли бути вкрадені. На роботу інших сервісів Європейського центрального банку ця атака не вплинула.

Днями дослідники Ноам Ротем та Ран Локар з ізраїльського порівняльного порталу vpnMentor виявили в інтернеті величезну базу даних із делікатними приватними даними сотень тисяч людей. Йдеться про інформацію з платформи Biostar 2 корейської компанії Suprema, що спеціалізується на безпекових технологіях. Компанія називає себе лідером ринку систем біометричного контролю доступу до об'єктів у Європі.

Відео Хакери РФ здійснили спробу викрасти дані компанії у США

Компанія Westinghouse займається виробництвом електротехніки та ядерної енергетики. Американські прокурори оприлюднили фото чотирьох підозрюваних, які спробували здійснити хакерську атаку. Вони намагалися поцупити персональні та корпоративні дані у працівників компанії з ядерних та електронних технологій. 

Хакери РФ здійснили спробу викрасти дані компанії у США

Залиште свій коментар

Вибір редакції