Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Європейський Союз розширив санкції проти КНДР

Загальна кількість осіб, щодо яких застосовують обмежувальні заходи, сягнула восьми десятків.

ЄС розширив санкції проти  Північної Кореї.

До санкційного списку додали 16 осіб та одну організацію – Міністерство народних збройних сил МПСП, щодо цих осіб застосовують заморожування активів та обмеження подорожей.

Про це пише "Радіо Свобода".

У повідомленні вказується, що рішення про розширення санкцій схвалене у рамках виконання резолюції Ради безпеки ООН від 22 грудня 2017 року.

ядерна програма кндр. інфографіка
ТСН.ua

Фотогалерея Усміхнений і з сигаретою в руках: як Кім Чен Ин прогулявся у горах в КНДР (14 фото)

Після цього рішення загальна кількість осіб, щодо яких застосовують обмежувальні заходи, становить 79 осіб та 54 суб’єктів, відповідно до резолюції ООН. Крім того, 41 особа та 10 установ ЄС визначає самостійно.

Відео Спортивне перемир’я. Південна Корея та КНДР можуть домовитися про участь у зимових олімпійських іграх

Південна Корея та КНДР можуть провести перші за кілька років переговори, аби обговорити участь північно-корейських спортсменів у зимових олімпійських іграх. Вони відбудуться у місті Пхенчхан вже у лютому. І в новорічному зверненні лідер КНДР Кім Чен Ин згадав не тільки про свою ядерну кнопку, але і про те, що може відправити спортсменів до сусідів на змагання. У Сеулі радо запропонували переговори у демілітаризованій зоні між двома державами і сподіваються, що лише спортивними питаннями зустріч не обмежиться.

Спортивне перемир’я. Південна Корея та КНДР можуть домовитися про участь у зимових олімпійських іграх

Нагадаємо, лідер КНДР Кім Чен Ин закликав Південну Корею до переговорів для успішного проведення Зимової Олімпіади-2018 у Пхьончхані. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції