Європол: терористи активно готують напади в Європі

Директор поліцейської служби Європейського союзу переконаний, що терористи зачаїлися, але представляють реальну загрозу Європі.

Терористичні угруповання як і раніше представляють реальну загрозу Європі, попри загальне зниження кількості нападів терористів.

"Спостерігається значне зменшення кількості терористичних нападів у Європі, які раніше здійснювалися ісламістськими угрупованнями. Це приховує реальність того, що ці угруповання як і раніше активні", - сказав директор поліцейської служби Європейського союзу (Європол) Роберт Уейнрайт.

Уейнрайт зауважив, що, за останніми даними, осередки терористичних угруповань активно готують напади в Європі. А статистика зменшення кількості терактів, на його думку, тільки маскує загрозу.

Коментар глави Європолу пройшов на тлі інформації, що спецслужбам вдалося зірвати масштабні теракти "Аль-Каїди" в Європі.

Напередодні стало відомо, що пакистанські бойовики планували серію одночасних атак на Лондон і великі міста Франції та Німеччини.

Найважливішим об'єктом, за неофіційними даними, отриманими в різних службах безпеки, мав стати Париж і, зокрема, Ейфелева вежа, яку "Аль-Каїда" планувала захопити і скидати з неї заручників.

Терактам вдалося запобігти завдяки арешту німецького джихадиста в Афганістані. На допиті він зізнався, що терористи здійснили підготовку у напіввійськових таборах в Пакистані невстановленого числа мусульман, які є громадянами західних країн, щоб полегшити їхню відправку до Європи.

Читайте також:

"Аль-Каїда" планувала скидати заручників з Ейфелевої вежі

Спецслужби не дали ісламістам підірвати найбільші міста Європи

Відвідувачів Ейфелевої вежі знову евакуювали через загрозу теракту

У Данії заарештували терористів "Аль-Каїди", які готували вибухи в метро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: