Євросоюз дав Греції три місяці на виправлення

ЄС встановив жорсткий контроль над Грецією. Щоденна сієста опинилася під загрозою. За тим, як греки працюють, слідкує супутник.

Міністри фінансів Євросоюзу дали Греції три місяці на виправлення. До 15 травня країні необхідно прийняти і задіяти всі заходи для зниження бюджетного дефіциту, інакше країні загрожують санкції.

Зараз дефіцит держскарбниці Греції в чотири рази перевищує рівень, допустимий у єврозоні.

Робота в Греції вирує з раннього ранку і без перерви на обід.

Але до чотирьох годин всі вже вільні. Повна сієста досі спонсорувалося дотаціями з Євросоюзу. У першу чергу - це аграрні субсидії. Фермерам довгий час вдавалося "малювати" на папері феноменальні врожаї оливок. Після скандалу Брюссель за аграріями стежить через супутник, фантомні оливки зникли - грошові потоки пересохли.

"Ми повинні зробити все від нас залежне. Я вважаю, що ми зобов'язані допомогти. Греція знаходиться в небезпеці. Я кажу не про Папандреу, ми всі зараз в небезпеці і повинні заощаджувати гроші", - заявляє колишній фермер Георгос Корнелакіс.

До того ж ринок оливкової олії Європи впав на 50%. А на частку Греції припадає до 70% від загального обсягу. Фермери страйкують і вирубують дерева на деревину.

Туристи теж згорнули активність. Греки не поспішають розвивати інфраструктуру і будувати дороги, тому туристам в країні не дуже затишно.

Нагадаємо, раніше ЄС обіцяв допомогти Греції. Пізніше почалися заяви про те, що Греції краще вийти з Євросоюзу.

Читайте також:

Греції запропонували вийти з єврозони

Меркель і Саркозі пообіцяли Греції політичну підтримку

Для порятунку євро в Брюсселі відкрився екстрений саміт ЄС

Країни ЄС домовилися про надання допомоги Греції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: