Євросоюз хоче подвоїти фінансування МВФ

На зустрічі в Берліні європейські лідери виступили за подвоєння фінансування МВФ для боротьби з фінансовою кризою. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Глави урядів і міністри фінансів декількох європейських країн висловилися за подвоєння фінансування Міжнародного валютного фонду в ході обговорення єдиної політики з виходу з кризи в Берліні, передає Associated Press.

Європейські лідери вважають цей захід необхідним для того, щоб МВФ мав можливість "допомагати країнам-членам фонду швидко і ефективно".

Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель вважає, що вирішити світову фінансову кризу можливо тільки шляхом спільних зусиль країн Євросоюзу та інших країн світу.

"Ми переконані, що таку міжнародну кризу ми можемо вирішити тільки спільними зусиллями", - сказала канцлер на брифінгу в Берліні.
 

Нагадаємо, що сьогодні в Берліні зустрілися лідери Великобританії, Італії, Іспанії, Люксембурга, Нідерландів і Чехії. Результатом зустрічі повинне стати вироблення базових європейських економічних принципів для засідання "Великої двадцятки" (G-20), яке пройде в квітні в Лондоні.

Читайте також:

Меркель збирає у Берліні лідерів Євросоюзу

Через кризу Volkswagen закрив один з найбільших заводів

Сорос: нинішня фінансова криза гірша за Велику депресію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: